Preču apmaksa ar bankas karti

Apmaksa ar bankas karti ir pieejama visu banku klientiem! 

Izveidojot pasūtījumu, varat izvēlēties kādu apmaksas veidu vēlaties, vai nu ar bankas karti, vai ar pārskatījumu caur internetbanku. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti, tad aizpildiet prasītos kartes datus un informāciju par sevi, kas ir nepieciešama, lai varētu izveidot apmaksas dokumentu un sagatavot preču pavaddokumentu atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām. Kad esat aizpildījis datus, izvēloties apmaksu ar karti, ir jāieliek ķeksītis (checkbox) par to, ka esat iepazinies ar vietnes lietošanas noteikumiem, savādāk pirkums neizdosies. Preču piegādi veicam pēc apmaksas saņemšanas. Nosūtot preci, mēs sūtījumam klāt pievienosim preču pavadzīmi!

Uzmanību! Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja bankas karte ir aktivizēta drošiem pirkumiem internetā!

Preču apmaksa caur internetbanku

Mūsu veikalā "Lapa vīriem" samaksāt par preci var arī ar internetbankas palīdzību. Noformējot pasūtījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma rēķins ar mūsu rekvizītiem un apmaksājamo summu, kuru varēsiet apmaksāt savā internetbankā. Veicot maksājumu, lūdzu, norādiet pasūtījuma rēķina numuru! Preču piegādi veicam pēc apmaksas saņemšanas. Nosūtot preci, mēs sūtījumam klāt pievienosim preču pavadzīmi!

Vīri, veicot pasūtījumu, pievērsiet uzmanību piegādes veidam! Ievietojiet sev nepieciešamo!

  • Preču piegāde Rīgā ar kurjeru- 6,00 EUR
  • Preču piegādei Latvijā ar kurjeru- 9,00 EUR
  • Pickup piegāde visā Latvijas teritorijā - 3,50 EUR
  • Izņemt pašam Skanstes ielā - 0,00 EUR (obligāti izlasiet PIEGĀDE)
  • Shipping to the European Union - 20.00 EUR

Svarīgi! 

  • Noliktavā uz vietas NAV iespējams apmaksāt pirkumus skaidrā naudā, ar karti, kriptovalūtā u.c. veidos. Apmaksu jāveic izdarot pasūtījumu internetveikalā. 
  • Pasūtījumus jāapmaksā 3 (trīs) darba dienu laikā, pēc tam neapmaksātie pasūtījumi tiek anulēti.
0
WWW.LAPAVIRIEM.LV / 2017-2020

 .