Preču apmaksa ar bankas karti

Apmaksa ar bankas karti ir pieejama visu banku klientiem! 

Izveidojot pasūtījumu, varat izvēlēties kādu apmaksas veidu vēlaties, vai nu ar bankas karti, vai ar pārskatījumu caur internetbanku. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas karti, tad aizpildiet prasītos kartes datus un informāciju par sevi, kas ir nepieciešama, lai varētu izveidot apmaksas dokumentu un sagatavot preču pavaddokumentu atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām. Kad esat aizpildījis datus, izvēloties apmaksu ar karti, ir jāieliek ķeksītis (checkbox) par to, ka esat iepazinies ar vietnes lietošanas noteikumiem, savādāk pirkums neizdosies. Preču piegādi veicam pēc apmaksas saņemšanas. Nosūtot preci, mēs sūtījumam klāt pievienosim preču pavadzīmi!

Uzmanību! Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja bankas karte ir aktivizēta drošiem pirkumiem internetā!

Preču apmaksa caur internetbanku

Mūsu veikalā "Lapa vīriem" samaksāt par preci var arī ar internetbankas palīdzību. Noformējot pasūtījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma rēķins ar mūsu rekvizītiem un apmaksājamo summu, kuru varēsiet apmaksāt savā internetbankā. Veicot maksājumu, lūdzu, norādiet pasūtījuma rēķina numuru! Preču piegādi veicam pēc apmaksas saņemšanas. Nosūtot preci, mēs sūtījumam klāt pievienosim preču pavadzīmi!

Vīri, veicot pasūtījumu, pievērsiet uzmanību piegādes veidam! Ievietojiet sev nepieciešamo!

  • Preču piegāde Rīgā ar kurjeru- 6,00 EUR
  • Preču piegādei Latvijā ar kurjeru- 9,00 EUR
  • Pickup piegāde visā Latvijas teritorijā - 3,50 EUR
  • Shipping to the European Union - 15.00 EUR

Svarīgi!

Veicot pasūtījumu, lūdzu, norādiet precīzu saņemšanas adresi un telefona numuru, kurā Jūs 100% varat saņemt pasūtījumu no 09 - 17:00 un atbildēt kurjeram pirms piegādes (darba vieta, mājas adrese).
Ja ir durvju/vārtu kods, norādiet arī to. Neveiksmīgas piegādes rezultātā, sūtījums atgriežas pie kurjera! 
Gadījumā, ja sūtījums netiek piegādāts, mēs nosūtām uz jūsu e-pastu rēķinu par atkārtotu piegādi un piegādājam sūtījumu pēc rēķina apmaksas saņemšanas!

Garantējam, ka jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai dokumentu sagatavošanai un pirkuma noformēšanai atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām un netiks izpausta vai nodota jebkādai trešajai personai!


Novēlam patīkamu iepirkšanos un gaidīsim atkal!

                                                                                                                                                           

0
WWW.LAPAVIRIEM.LV / 2017-2019

 .